ZALOŽENÍ FIRMY V ANGLII

  • Firmy ve Velké Británii zakládáme a spravujeme již více než deset let a našemu oboru opravdu rozumíme. Víme jak aplikovat britskou společnost na řešení různých firemních či životních situací. Stejně tak jaké jsou výhody a na co si dát naopak pozor. 

  • Na tato témata píšeme příspěvky na náš blog
  • Našim klientům se staráme o všechny povinnosti spojené s vlastnictvím anglické firmy. Zejména o pravidelné vkládání výročních zpráv a účetních závěrek do obchodního rejstříku. 

Základní informace

  • Britská Limited je finančně nejpříznivnější zahraniční holding v porovnání s offshore jurisdikcemi
  • Firma v Anglii působí seriózněji než známé daňové ráje.
  • Za splnění určitých podmínek se akcionáři britské společnosti nezveřejňují
  • Jednatel anglické společnosti nedokládá výpis z rejstříku trestů.
  • Britskou společnost zajistíme do 24 hodin, apostilovaný originál výpisu z OR přijde do dvou týdnů
     

V čem je rozdíl mezi námi a konkurencí?

V profesionálním a poctivém přístupu. Nesnažíme vše nalakovat na růžovo, ale poctivě poradit. I když to třeba vede ke zjištění,  že to co klient původně požadoval pro něj není vhodné a nic se nakonec nezrealizuje. Úvodní konzultace jsou u nás bezplatné. Opíráme se jak o zkušenosti s praxí britského obchodního rejstříku, tak o zázemí české účetní firmy tj. znalosti daňových zákonů, mezinárodních smluv o zamezení dvojího zdanění a (opět) zejména praxi.

 

Klienti také často oceňují naši stabilitu a pružnost. To je, že jsme rychle a bez problémů k zastižení. Máte jakýkoliv problém nebo dotaz, zavoláte nebo napíšete mail a za pár hodin už to někdo řeší a odpovídá.

 

U firem našich klientů hlídáme pečlivě plnění povinností (tj. posílání výroční zprávy a účetní závěrky), stejně tak se nemůže stát, že by s firmou mohl manipulovat někdo cizí aniž bychom se o tom nedozvěděli.

 

Splníme co slíbíme, jsme dobře kontaktní a nebudeme vás mystifikovat.  O klienty pečujeme a Velkou Británii opravdu umíme.

 

 

Jaký je rozdíl mezi společností s.r.o. a LTD? Poskytuje britská LTD pro český subject zásadní výhody?

LTD společnost je velmi podobná českým společnostem s ručením omezeným. Hlavní výhodou založení LTD je pružnost tj. veškeré změny se dělají online a pokud společnost již není potřeba tak se rychle vymaže. Jednatelem firmy může být jakákoliv fyzická osoba a to bez doložení rejstříku trestů.

 


Jak se LTD společnost zapisuje?

 K založení LTD společnosti postačí emailová komunikace s námi a lze dosáhnout takřka úplné anonymity vlastníka společnosti. Je ale velmi důležité, aby sídlo společnosti v Anglii bylo plně funkční. 

 


Jaké je ručení při založení LTD?

Po založení LTD společnost ručí pouze svým majetkem, žádný soukromý majetek není zahrnut do případné likvidace společnosti. Při založení LTD nemusí nikdo prokazovat žádnou odbornou kvalifikaci a není potřebný živnostenský list.

Název firmy lze zvolit libovolně, vždy bude ale obsahovat "Limited" nebo "Ltd.", což určuje, že jde o společnost. Co se týká počtu jednatelů, může být založena jediným společníkem nebo několika společníky

 
 
© 2010–2024 EUROCOMPANIES, a. s.