Založení a.s.

Pro založení a.s. Vám doporučujeme si přečíst následující rady, nacházející se na Našich stránkách eurospolečnosti.cz.

Založení a.s. - Základní kapitál je rozdělen na akcie jejichž vlastníci se nikam nezapisují...

Další zajimavé články:

 

Článek byl vypracován ve spolupráci s Gleton Marketing zabývající se optimalizací seo.

 


Založení a.s. a další služby, které poskytujeme

O založení a.s. najdete na našich stránkách spoustu článků a informací. Dozvíte se např. pro koho je založení a.s. výhodné, jaký musí mít základní kapitál a jaké podmínky musíte splnit pro zapsání do obchodního rejstříku. Pokud si vyberete založení společnosti na klíč, nemusíte se už o nic starat. Celou fázi založení společnosti budeme s vámi a zajistíme, aby všechno proběhlo bez problémů a v co nejkratší dobu.

Založení a.s. jako ready made společnost

Pokud na založení a.s. spěcháte, můžete také využít koupi ready made společnosti.

Důvodů může být hned několik. Ušetříte si problémy s papírováním a především čas.  Naše ready made společnosti mají již volnou živnost a jsou registrovány na FU.

Proto neztrácejte svůj drahocenný čas čekáním na úřadech a zbytečně se tím nestresujte. Do 24 hodin Vám zajistíme převod nové ready made společnosti i s případným notářským zápisem a vy můžete od podpisu smlouvy v podstatě hned jednat. Nemusíte tedy čekat na zápis změn na Obchodním rejstříku.

Založení a.s a nabídka virtuálního sídla společnosti

Pokud zvažujete kde najít vhodné sídlo pro vaši firmu, můžeme vám nabídnout virtuální sídlo.

Virtuální sídlo je služba, při které získáte nezbytnou adresu ale i servis. V ceně je zahrnuto přebírání a přeposílání poštovní korespondence. Na přání Vám převedeme dopisy do elektronické podoby. Můžete ale také využít i naše překladatelské služby. Veškeré vaše smlouvy, dokumenty i obchodní korespondenci přeložíme do nebo z hlavních světových jazyků. U vybraných sídel máme v ceně například 3 měsíce zdarma, využití zasedací místnosti, kávu a nealko nápoje.

Výše zmíněné služby jsou jen zlomkem toho, co jsme schopni pro Vás udělat. Neváhejte nás proto kontaktovat (v sekci Kontakty) a dozvíte se víc.

 

© 2010–2023 EUROCOMPANIES, a. s.