Prodej nových ready-made společností

  • Ready-made společnosti nevyvíjely činnost a mají splacený základní kapitál. 
  • Ready-made společnosti již mají volnou živnost a jsou registrovány na FU.
  • Díky ready-made společnosti dosáhnete významné úspory času.
  • Všechny parametry (název, sídlo atd.) lze v rámci převodu změnit.

 

Naším hlavním oborem je prodej ready made firem. Ať už potřebujete s.r.o., a.s. nebo SE je koupit firmu na klíč výhodnější než založení společnosti vlastními silami. Především ušetříte čas, energii a nervy s obíháním úřadů. Při přípravě převodu navíc budete mít možnost se poradit s našimi odborníky na zakládání společností či účetnictví. Vždy se snažíme vcítit do Vašich potřeb a navrhujeme jen taková řešení, která jsou pro Vás výhodná. 


Co jsou to ready made společnosti?

"Ready made společnost" je odborný výraz pro společnost, která nevykonávala nikdy žádnou činnost a byla založena jen za účelem jejího dalšího prodeje. Naše ready-made firmy mají již vyřízenou tzv. volnou živnost a jsou registrovány na FU. Za ready-made společnost můžete jednat prakticky okamžitě od podpisu smlouvy bez čekání na zápis změn na Obchodním rejstříku.


 Ať už chcete rychle koupit sro, as nebo SE tak jste u nás na správné adrese. Zabýváme se touto činností už více než pět let a za tu dobu jsme založili a prodali stovky ready made společností. Patříme tak mezi největší firmy oboru zakládání firem na klíč v ČR. Od konkurence se odlišujeme především velkou šíří nabízených jurisdikcí (států) kde máme zasídleny naše ready made firmy, které jsou připraveny k okamžitému převodu.

© 2010–2023 EUROCOMPANIES, a. s.